2022-2023 Çin Hükûmeti Bursuna Başvuran Adayların Dikkatine!!!

Mülakatlar çevrimiçi gerçekleştirilecektir.

Başvurmak isteyen adayların (http://abdigm.meb.gov.tr/www/cin-hukmeti-bursu-2022-2023/icerik/1664) adresinde "teslim edilecek belgeler" kısmında yer alan belgeleri, her belgeden 3'er adet olacak şekilde belirtilen formatta 3 adet dosya halinde hazırlayıp Genel Müdürlüğümüzün Emniyet Mah. İncitaş Sokak, MEB Beşevler Kampüsü C Blok Beşevler Yenimahalle/ANKARA adresine son başvuru tarihine kadar göndermeleri ya da elden teslim etmeleri gerekmektedir.

Son başvuru tarihi itibariyle belgelerini göndermeyen veya belgeleri istenilen şekilde göndermeyen adaylar sistemde başvuruları bulunsa dahi mülakata davet edilmeyecektir.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol