Macaristan Bursu Mülakatları Hakkında Bilgilendirme!!!

Bakanlığımızca, https://abdigm.meb.gov.tr/www/macaristan/icerik/1658 sayfasında yer alan ilanımızda da belirtildiği üzere her iki sistemde de başvurusu bulunan ve mülakata girmeye hak kazanan adayların belirlenmesine devam edilmektedir. 

 

17/01/2022-21/01/2022 tarihleri arasında mülakata girmeye hak kazanan adayların listesi aşağıdadır.

 

Başvurular 15/01/2022 tarihinde sona erdiğinden, 24/01/2022 tarihinde başlayacak olan ikinci grup mülakat adayları 18/01/2022 tarihinde ilan edilecektir.

 

Adaylar, Bakanlığımız başvuru sistemine giriş yaptıkları burs türüne (lisans, yüksek lisans, doktora ya da kısa dönemli) göre sınıflandırılmıştır.

 

Adaylar, Macaristan başvuru sistemindeki "Applicant ID" numaraları ile mülakata girecekleri gün ve saati öğrenebileceklerdir.

 

Adaylar, kendileri için belirlenen komisyon tarafından, belirlenen gün ve saat aralığında listede yer alan Zoom uygulamasına ait link ile giriş yapacaklardır. Adaylar listede yer alan sıra ile mülakata kabul edilecektir. 

 

Adayların başka bir gün ve/veya saatte mülakata katılım talepleri kesinlikle dikkate alınmayacaktır.

 

Adaylara, mülakat bilgileri ayrıca e posta olarak gönderilmeyecektir.

 

Tüm adaylara ilanen duyurulur.

 

Kısa Dönem Lisans Doktora İlan

Yüksek Lisans İlan

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol