data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Mahmut Özer, Özel Eğitim Uygulama Okulunu  ziyaret etti
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Bakan Yardımcısı Özer, özel eğitim hizmetlerinin yaygınlaştırılması amacıyla özel eğitim sınıflarının eğitim ortamlarının materyal desteğiyle yenilendiğini, Özel Eğitim Uygulama Okulunun ek binasının yenilenerek öğrencilerin daha kaliteli eğitim ortamlarından yararlanmalarının sağlanmış olduğunu belirterek, Bakanlık olarak özel öğrencilerin her zaman yanlarında olduklarını ve her türlü desteği vereceklerini söyledi.

Akyurt ilçesinde özel eğitim anaokulu, özel eğitim uygulama okulu (I, II, III. kademe) ve özel eğitim meslek okulunun açılması ile ilgili planlamanın yapılarak yatırım programına alınacağının müjdesini veren Özer, Nevzat Hüseyin Tiryaki Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi bünyesindeki atölyelere gerekli desteğin verilerek güçlendirildiğini ve meslek lisesi öğrencileri için kaliteli eğitim alanları oluşturulduğunu da sözlerine ekledi.

Ziyaretleri esnasında Bakan Yardımcısı Mahmut Özer'e;  Ankara Milletvekili Zeynep Yıldız, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürü Mehmet Nezir Gül, Ankara Millî Eğitim Müdürü Turan Akpınar,  Özel Eğitim ve Kaynaştırma Daire Başkanı Cemal Özdemir, Akyurt Kaymakamı Osman Altın ve Akyurt Belediye Başkanı Hilal Ayık eşlik etti.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol