BAĞCILAR Kaymakamlığı, polis silahını alan bir şüphelinin karakolda ateş edip kaçmaya çalıştığını ve ardından polisin müdahalesiyle şüphelinin yaralı olarak yakalandığını açıkladı.

Açıklamada, "İlçemiz Güneşli Polis Merkezi Amirliği'nde bugün saat 03.00 sıralarında bıçakla yaralama olayının faili olarak gözaltına alınan S.A, görevli memurun silahını almış ve rastgele ateş ederek binadan kaçma teşebbüsünde bulunmuştur. Şahsın açtığı ateş sonucu, o esnada başka bir olay nedeniyle muhafaza altında işlemleri yapılan A.I. isimli şahıs yaralanmıştır. Uyuşturucu ve gasp olaylarından 4 adet suç kaydı bulunan, yapılan uyarıları dikkate almayarak eylemine devam eden S.A, görevlilerimizce ateş açılarak etkisiz hale getirilmiştir. Olayda yaralanan muhafaza altındaki A.I.ve şüpheli S.A. hastaneye sevk edilmiştir. Meydana gelen 'kasten yaralama', 'görevli memura mukavemet' suçlarıyla ilgili tahkikat başlatılmıştırö ifadelerine yer verildi.

Bağcılar Kaymakamlığı, Güneşli Polis Merkezi'nde polisin silahını alarak rastgele ateş edip binadan kaçma teşebbüsünde bulunan bir şüphelinin görevli memurların müdahalesiyle yaralı olarak yakalandığını bildirdi.

Fethiye'de yamaç paraşütü ağaca dolanan kişi kurtarıldı Fethiye'de yamaç paraşütü ağaca dolanan kişi kurtarıldı

Kaymakamlıktan yapılan açıklamada, Güneşli Polis Merkezi Amirliğinde saat 03.00 sıralarında bıçakla yaralama olayının faili olarak gözaltına alınan S.A'nın görevli memurun silahını alarak rastgele ateş edip binadan kaçma teşebbüsünde bulunduğu belirtildi.

Şüphelinin açtığı ateş sonucu o esnada başka bir olay nedeniyle muhafaza altında işlemleri yapılan A.I'nın yaralandığı ifade edilen açıklamada, "Uyuşturucu ve gasp olaylarından 4 adet suç kaydı bulunan, yapılan uyarıları dikkate almayarak eylemine devam eden S.A, görevlilerimizce ateş açılarak etkisiz hale getirilmiştir. Olayda yaralanan muhafaza altındaki A.I. ve şüpheli S.A. hastaneye sevk edilmiştir. Meydana gelen 'kasten yaralama, görevli memura mukavemet' suçlarıyla ilgili tahkikat başlatılmıştır." denildi.