13`üncü Başöğretmen Atatürk Onur Ödülü Sunay Akın’ın

Ödül törenine Eğitim-İş Genel Başkanı Kadem Özbay, Eğitim-İş Genel Mali Sekreteri Hüseyin Selçuk, Birleşik Kamu İş Konfederasyonu Genel Başkanı Mehmet Balık, Eğitim-İş Antalya Şube Başkanı Sadık Acar, eski CHP Antalya Milletvekili Mustafa Akaydın, CHP Antalya İl Başkanı Nuri Cengiz, Antalya Büyükşehir Belediyesi Başkan Danışmanı ve öğretmenler katıldı.

Etkinlikte konuşan Genel Başkanımız Kadem Özbay, “laik ve bilimsel eğitimi, düşünen, sorgulayan, araştıran ve kitap okuyan bir gençlik yetiştirilmesini kendisine misyon edinen Cumhuriyetimizin aydınlık yüzü sayın Sunay Akın’a teşekkür ederim” dedi. Özbay sözlerini şöyle sürdürdü: “Örgütlülüğü ve kurumsallığı ile örnek olan Antalya Şubemizi, misafirperverliği ve başarılı organizasyonu için yürekten kutluyorum.”

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol