Açık Öğretim Okulları Ders Seçimi 17 Kasımda Başlıyor

2021/1 Sınavları 4 Aralık 2021 tarihi saat 09.30'dan, 10 Aralık 2021 tarihi saat 23.59'a kadar çevrim içi (online) olarak yapılacaktır.

2021-2022 eğitim ve öğretim yılı birinci dönem sınavları için daha önce ders seçimi yapmış olan öğrenciler bu ders seçimlerine göre sınava katılabilecektir.

18 yaşından gün almamış öğrencilerden yeniden ders seçimi yapmak isteyenler mevcut ders seçimi kriterlerine göre 17-30 Kasım 2021 tarihleri arasında ders seçimi yapabileceklerdir.

18 yaşından gün almış öğrenciler istemeleri hâlinde dönem ve kredi sınırlaması olmaksızın haftalık ders çizelgelerinde belirtilen derslerden varsa önce alt dönemin başarısız olunan ortak ve zorunlu derslerini, sonra birbirini takip eden ortak ve zorunlu derslerini program bütünlüğü içinde sırasıyla en fazla 20 (yirmi) ders olacak şekilde ders seçimi yapabileceklerdir.

Resmi yazı için tıklayınız.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol