data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Ankara MEM'in Eğitim Platformu Toplantısında Sendika Başkanları, Tarikat, Cemaat Ve Müftünün Ne İşi Var?
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sitemize iletilen bilgilere göre;

Ankara İl Milli Eğitim Müdürü ilçe müdürlerine whatshap’tan mesaj göndererek Eğitim Platformu toplantısı düzenleneceğini ve katılım sağlanmasını istiyor.

Toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Turan Akpınar’ın yanı sıra Memur Sen Başkanı Ali Yalçın, KADEM, Ensar Vakfı, İlim Yayma Cemiyeti, Cihannüma, ÖNDER Vakfı gibi STK(!) temsilcilerinin yanı sıra EBS şube başkanları, müftüler vs de iştirak ediyor. Ayrıca benzeri bir toplantı geçen ay da hem de mesai saatleri içerisinde yapılıyor. Benzeri toplantıların değişik illerde de yapıldığı biliniyor. Bu toplantılar bize bir zamanlar kamuoyunca malum olan fetö organizasyonlarını hatırlatıyor. Abant Toplantıları olarak bilinen bu organizasyonlara katılmak için bürokratlar torpil ararlardı. Merak ediyorum, Milli Eğitim Bakanlığı bu organizasyonlardan bilgi sahibi midir?

Buradan soruyoruz; Ankara MEM'in Eğitim Platformu Toplantısında Sendika Başkanları, Tarikat, Cemaat Ve Müftünün Ne İşi Var?

Ahmet KANDEMİR

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol