Bakan Özer, Tokat'ta İncelemelerde Bulundu

Alanında Türkiye'de ilk ve tek olan, engelliler ve ailelerinin eğitim hayatını kolaylaştıracak özel eğitim statüsündeki anaokulu, ilkokul, ortaokul, iş okulu ile aileler için etkinlik alanları bulunan özel eğitim okulları kampüs alanı inşaatını inceleyen Millî Eğitim Bakanı Mahmut Özer, daha sonra Merkez Z Kütüphanesi, Bebek Kütüphanesi, sosyal bilimler lisesi ile Gaziosmanpaşa Üniversitesi (TOGÜ) Taşlıçiftlik Kampüsü'nde yapılacak spor lisesi alanını ziyaret ederek yetkililerden bilgi aldı.

Kentte vatandaşlarla bir araya gelerek sohbet eden Özer, Tokat'taki temasları kapsamında Vali Ozan Balcı, Belediye Başkanı Eyüp Eroğlu, Gaziosmanpaşa Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. Bünyamin Şahin'i de makamlarında ziyaret etti.

Bakan Özer, Vali Balcı, Tokat Milletvekili Mustafa Arslan, Belediye Başkanı Eroğlu ve beraberindeki heyet; önümüzdeki günlerde hizmete açılacak olan Evliya Çelebi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Osman Paşa Konağı Butik Uygulama Oteline de bir ziyaret gerçekleştirdi.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol