data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Bilim Ve Sanat Merkezine Çalgı Yapım Atölyesi Kuruldu
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

"Çalgı Yapım Atölyesi"

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğümüzce yaptırılan; Eskişehir BİLSEM'deki özel yetenekli öğrencilerimiz yüksek standartlarda teknik malzeme ve donanımlarla dizayn edilmiş "Çalgı Yapım Atölyesi'nde müziğin etkisini keşfetmek için yola çıkacaklar.

Öğrencilerimiz bu atölye ile etkin bilimsel yöntemler kullanılarak akademik çalışma disipliniyle Türk ve dünya müziğinin karakteristik çalgılarını üretecek ve baştan sona kendi eserleri olan çalgılarla ile müzik yapacaklar.

Bu atölye ile analitik düşünebilen, disiplinler arası çalışma becerisi yüksek, yaratıcı, hayal ettiklerini ürüne dönüştürebilen, estetik algısı yüksek, kültürün yeni nesillere aktarılması konusunda sorumluluk sahibi öğrencilerin yetiştirilmesine hizmet etmek amaçlanmıştır.

Hayırlı olsun.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol