data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Bilsem'ler Yardımcı Ders Materyalleri Üretti
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

2021 Ocak ayı itibarı ile başlanmış olan "BİLSEM Programlarının Revize Edilmesi ve Yardımcı Ders Materyallerinin Hazırlanması Çalıştayları"mız sona erdi.  

Çalıştayların 4 tanesi çevrim içi, 2 tanesi ise yüz yüze olarak gerçekleştirildi. 12-16 Temmuz 2021 tarihleri arasında 10 program geliştirme uzmanı, 6 ölçme değerlendirme uzmanı ve 34 alan uzmanı akademisyen ile 140 alan uzmanı öğretmenimizin katılım sağladığı son çalıştay başarılı bir şekilde gerçekleştirildi.  

Çalışmalar sonucunda özel yetenekli öğrencilerimizin öğretmenleri için örnek mahiyetinde zenginleştirilmiş ve farklılaştırılmış etkinlik planları içeren yardımcı ders materyalleri üretilmiş, yeni eğitim öğretim yılına hazır edilmek üzere gerekli çalışmalara başlandı.  

Çalıştaylarda görev alan akademisyen, öğretmen, genel müdürlük personelimize ve emeği geçen herkese teşekkür ediyoruz.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol