data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Coğrafya, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri ve Sınıf Öğretmenlerinin Katılabileceği "Seramorium'da Bilim ve Doğa" Kampı
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Kütahya Ahmet Yakupoğlu Güzel Sanatlar Lisesi Müzik Teori ve Uygulamaları Öğretmeni Serkan SARUHAN'ın, TÜBİTAK-4004 Doğa Eğitimi ve Bilim Okullları 2020/1 çağrısı kapsamında yürütücülüğünü üstlendiği "Seramorium'da Bilim ve Doğa" adlı proje
desteklenmeye karar verilmiştir. Projenin hedef kitlesini Milli Eğitim Bakanlığına bağlı okullarda görev yapmakta olan Türkiye genelindeki Coğrafya, Sosyal Bilgiler, Fen Bilimleri(Fizik, Kimya, Biyoloji) ve Sınıf Öğretmenleri oluşturmaktadır. Proje 5-12 Eylül 2021 tarihleri arasında Kütahya'da gerçekleştirilecektir. Projeye başvurular, https://seramoriumdabilimvedoga.com ve ahmetyakupoglugssl.meb.k12.tr internet adreslerindeki başvuru formu üzerinden 27 Temmuz 2021 tarihine kadar yapılabilecektir.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol