data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

EBA destek noktası olarak hizmet verecek bilişim teknolojileri laboratuvarı kurulacak
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Bilindiği üzere uzaktan eğitimde öğrenciler canlı derslere EBA destek noktalarından katılmıştı. Milli Eğitim Bakanlığı öğrencilerin yararlandığı EBA destek noktalarının sayısını artırmak için okul ve kurumlar bünyesinde bilişim teknolojileri laboratuvarı kuracak. Yeni laboratuvarların kurulum çalışmaları başlatılmış olup okul/kurum müdürlüklerine "Değerli Okul Müdürlerimiz ;
Eğitimin uzaktan yapıldığı COVID-19 salgın sürecinde, elverişsiz sosyo-ekonomik koşullar nedeniyle imkânları yeterli olmayan öğrencilerin eğitimden kopmadan uzaktan eğitim imkânlarından faydalandırılmaları amacıyla EBA Destek Noktası olarak hizmet sunmak için FATİH Projesi kapsamında 81 ilde uygun görülen okullarda Bilişim Teknolojileri Laboratuvarı kurulması planlanmaktadır.
" denilerek tüm ilkokul, ortaokul ve lise müdürlerinden BT sınıfları ihtiyaç formunu doldurmaları istendi.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol