data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Elazığ'da Eba Üzerinden Öğrencilere Trafik Eğitimi Verildi
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

İl Jandarma Komutanlığı ekipleri, Karayolu Güvenliği ve Trafik Haftası etkinlikleri çerçevesinde Kovid-19 tedbirleri kapsamında uygulanan sokağa çıkma kısıtlamasında EBA aracılığıyla öğrencilere çevrim içi trafik eğitimi verdi.

Jandarma tarafından İl Millî Eğitim Müdürlüğü koordinesinde 130 veli, 85 öğretmen ve 1200 öğrenciye; emniyet kemerinin önemi, genel trafik kuralları, trafik işaret levhaları, trafikte görme ve görülme, yaya geçidinin kullanımı, güvenli oyun alanları, bisiklet ve emniyet kemeri kullanımı, araçlarda güvenli yolculuk, salgına karşı alınacak önlemler ve dikkat edilecek konular konusunda eğitimler verildi.

Ekipler, öğrencilere trafikte dikkat edilmesi ve uyulması gereken kuralları anlattı.

Trafik levhaları, trafik işaret ve kuralları gibi konularda bilgilendirilen öğrenciler, eğitime büyük katılım gösterdi.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol