Erasmus Günleri 2021 Başlıyor

2020 yılında kampanya kapsamında düzenlenen etkinliklerde kampanyaya katılım bakımından ülkemizin ikinci sırada yer aldığı ilgi yazıda belirtilmektedir. Erasmus+ projelerinin ve yararlanıcı hikayelerinin görünür hale gelmesi, proje sonuçlarının ve hikayelerinin yerelde paylaşılması hedeflenmektedir.


Erasmus Günlerinin bu yıl 14-15-16 Ekim 2021 tarihlerinde tüm dünya çapındaki farklı ülkelerde gerçekleşecek etkinliklerle kutlanması planlanmakta olup yedişer yıllık dönemler halinde uygulanan Erasmus+ Programın yeni dönemi 2021 yılı itibariyle başlamıştır. Bu çerçevede, Erasmus+ projesi yürüten İl Milli Eğitim Müdürlükleri ile müdürlüklere bağlı kurumlarımızın pandemi koşullarına uygun olarak fiziksel veya çevrimiçi olarak planladıkları #ErasmusDays için kendi etkinlikleri ile 2021 Erasmus Günlerine katılımının ve sosyal medya aracılığıyla etkinliklere destek vermelerinin Erasmus+ Programının tanıtımında, yaygınlaştırılmasında rol oynayacağı ve bu kurumlarımızın görünürlüklerine katkı sağlayacağı değerlendirilmektedir.

Detaylı bilgiler ile etkinlik örnekleri için https://ua.gov.tr/haberler/erasmusdays2021 adresinde bulunmakta olup sosyal medya üzerinden yapılacak paylaşımlarda #ErasmusDays etiketi ve @ulusalajans kullanılması Ulusal Ajansın paylaşımlara destek vermesi açısından önem arz etmekte olup gerçekleştirilmesi planlanan etkinlikleri, tüm dünyadaki kampanya katılımcılarının giriş yaptıkları ortak platform olan www.erasmusdays.eu adresine kayıt edilmesi gerekmektedir. Ayrıca etkinliklere ilişkin her türlü soru için iletiş[email protected] adresine eposta ile ulaşılabilmektedir.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol