data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

FATİH Proje Yönetim Sistemi (PYS) devreye girdi
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

FATİH Projesi kapsamında kurulum yapılan okulllarda etkileşimli tahta, ağ altyapı ve İnternet erişim arızalarının FATİH Proje Yönetim Sistemi (PYS) üzerinden bildirimi ve takibi yapılabilcek.

FATİH Proje Yönetim Sistemi (PYS)'ne; web, mobil, uygulama ve Çağrı Merkezi üzerinden erişim sağlanarakarıza kaydı işlemleri gerçekleştirilebilicek. PYS'ye web ortamından erişim için http://fatihpys.eba.gov.tr/ adresi, mobil cihazlardan erişim için Android ve IOS uygulama marketlerinden ücretsiz indirilebilen FATİHPYS isimli mobil uygulama ve cep telefonuyla erişim için hafta içi 08.00-18.00 saatleri arasında 0850 808 48 82 numaralı FATİHPYS Çağrı Merkezi'nden hizmet alınabilecek.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol