data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

"Gençler Dünyayı Tanıyor" programı kapsamında "farkındalık" semineri yapıldı
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Uluslararası İslam Düşüncesi Enstitüsü iş birliğiyle düzenlenen seminerin açılışında Eğitim Ortamları ve Süreçlerinin Geliştirilmesi Daire Başkanı İhsan Erkul katılımcıları selamlayarak çalışmada emeği geçen herkese ve destek veren Uluslararası İslam Düşüncesi Derneği'ne teşekkürlerini ifade etti.

"Becoming Changemaker" adı altında yapılan ve konusu "farkındalık" olarak belirlenen seminerde konuşan Dr. Rıza Muhammed; Kur'an ve Sünnet ışığında farkındalıklarımızın artırılması ve imam hatip okullu gençlerin "farkında olmak, fark oluşturmak" sloganıyla sosyal çevrelerinde rol model olmaları gerektiğini söyledi. Pozitif değişimin insanlar için önemini vurgulayan Dr. Rıza Muhammed, konuyu ayetler ışığında, farklı açılardan örneklendirerek değerlendirmelerde bulundu.

Sunuculuğunu Genel Müdürlüğün Yabancı Dil Kordinatörü Aysun Mete'nin yaptığı programda, öğrencilerden Samsun Atakum AİHL'den Yusuf Şamil Görmüş ve İstanbul Güngören İTO KAİHL'den Rabia Merve Kartal'ın sorularıyla devam eden oturuma yurt içi ve yurt dışından birçok kişi katılım sağladı.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol