Gençlik Ve Spor Bakanı İle Kredi Ve Yurtlar Genel Müdürü Hakkında Suç Duyurusunda Bulunduk

İlgililer ve yetkili makamlar, yurt bulamadığı için taleplerini iletmeye çalışan üniversite öğrencilerinin seslerine kulaklarını tıkamakta ve günlerdir toplumun her kesiminden gelen tepkilere rağmen çözüm bulma konusunda adım atmamaktadır.

Öğrencilerin barınma ihtiyacı eğitim hakkının bütünleyici bir parçasıdır. Bu ihtiyacın giderilmesi, Anayasal ve yasal sorumluluklar ile ilgili kamu idarelerinin üzerlerine yüklenmiş bir ödevdir. Ancak buna rağmen bugüne kadar bu ihtiyacı gidermeyen, giderme yönünde de herhangi bir çaba göstermeyen Gençlik ve Spor Bakanı ile Kredi ve Yurtlar Genel Müdürü hakkında görevlerinin gereklerini yerine getirmemeleri nedeniyle Sendikamızca suç duyurusunda bulunulmuştur.

Gençlerimizin haklı talep ve isteklerini hiçbir şart altında sahipsiz ve yalnız bırakmayacağımızı ve sorumlu olanların bu görevlerini yerine getirinceye kadar tüm bu süreçlerin takipçisi olacağımızı kamuoyuna ilan ediyoruz.

MERKEZ YÖNETİM KURULU

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol