data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Güney Doğu Avrupa İşbirliği "Eğitim İstişareleri" Toplantısı-4
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Avrupa Birliği ve Dış İlişkiler Genel Müdürlüğü Uluslararası Kuruluşlar Daire Başkanı Binnur Uzun'un başkanlık ettiği toplantıya, Sırbistan, Moldova, Karadağ, Kosova, Bosna Hersek ve Kuzey Makedonya'dan heyetler katıldı.   

Toplantıda heyet başkanları Covid-19 salgını süreci ve uzaktan eğitim uygulamaları konusunda sunumlar yaptı.  

Toplantı kapsamında, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü Eğitim Teknolojileri Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Mustafa Hakan Bücük, Sırbistan Eğitim, Bilim ve Teknolojik Gelişim Bakanlığı yetkilisi Katarina Aleksic, Karadağ Eğitim, Bilim, Kültür ve Spor Bakanlığı yetkilisi Helena Djurovic ve Kuzey Makedonya Eğitim ve Bilim Bakanlığı yetkilisi Arabela Iljaz sunum yaparken Bosna Hersek Sivil İşler Bakanlığı yetkilisi Elma Isanovic konuşma yaptı.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol