Hizmet İçi Eğitim Seminerleri Devam Ediyor

Prof. Dr. Bülent AKSOY'un konuşmacı olarak katıldığı "Çevre ve İklim Değişikliği" konulu seminer Genel Müdürlüğümüze bağlı okullarda görev yapan yönetici ve öğretmenlere yönelik çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

 Türk Kızılay Eğitim Uzmanları tarafından pansiyonlu okullarda görev yapan yönetici, belletmen/nöbetçi belletmenlere yönelik "Afetlerden Korunma Bilinci" konulu hizmet içi eğitim semineri çevrim içi olarak gerçekleştirildi.Ayrıca Türk Kızılay Eğitim Uzmanları tarafından pansiyonlu okullarda görev yapan yönetici, belletmen/nöbetçi belletmenlere yönelik "Afetlerden Korunma Bilinci" konulu hizmet içi eğitim semineri de çevrim içi olarak gerçekleştirildi.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol