data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

"İmam hatip okulları başarılı örnekler sergisi" başvuru süresi 18 Haziran tarihine kadar uzatıldı
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Din Öğretimi Genel Müdürlüğü tarafından okullardaki öğrencilerin öğrenmesine ve akademik gelişimine katkı sağlayan, bilimsel faaliyetler ile sistemli bir şekilde ilerlemeyi öğreten, sosyal-kültürel-sanatsal ve sportif faaliyetler ile öğrencilerin gelişimini destekleyen, değerleri davranış haline getiren bireyleri yetiştiren, toplumsal sorumluluk ve gönüllülük programlarını hayata geçiren, öğretmen ve yöneticilerin mesleki gelişimi yoluyla kurumsal kapasitelerini artıran, proje uygulamaları ile ihtiyaç duyulan bir alana yönelik çözüm üreten ve okullarda değişim ve dönüşüm gerçekleştiren başarılı örneklerin ve model uygulamaların teşvik edilmesi, tanıtılması ve yaygınlaştırılmasına katkı sağlaması amacıyla gerçekleştirilen İmam Hatip Okulları Başarılı Örnekler Sergisi Çağrısı'na Anadolu İmam Hatip Liseleri (Proje Okulları) başvurabilecek.

  • Akademik Gelişim ve Bilimsel Faaliyet
  •  Sosyal-Kültür-Sanat-Spor
  •  Değerler Eğitimi
  • Kurumsal Kapasite ve Fiziki Ortam
  • Ar-Ge ve Proje Uygulamaları, olmak üzere 5 tematik alanda yapılacak sergi çağrısı başvuruları 18 Haziran 2021 tarihine kadar devam edecektir. Başvurular Genel Müdürlük Kalite Takip Sistemi (KTS) üzerinden gerçekleştirilecek.

Sergi ile ilgili detaylı bilgilere http://dogmprojeler.meb.gov.tr/ProjeDetay.aspx?id=10 adresinden ulaşılabilir. 

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol