data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

İMEP Teknik Şartname Hazırlama ve Yaklaşık Maliyet Hesaplama Eğitimi Gerçekleştirildi
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Millî Eğitim Bakanlığı (MEB) ve Türkiye Esnaf ve Sanatkârları Konfederasyonu (TESK) iş birliğinde Avrupa Birliği finansmanı ile yürütülen "İstihdam İçin Mesleki Eğitim Programı" (İMEP) kapsamında program ortağı kurumlardan görevlendirilen öğretmenlerin katılımı ile  "Teknik Şartname Hazırlama ve Yaklaşık Maliyet Hesaplama Eğitimi" 8-9 Temmuz 2021 tarihlerinde Ankara'da düzenlendi.

Etkinliğin açılış konuşmaları Millî Eğitim Bakanlığı Meslekî ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü adına Proje Koordinatörü Dr. Balkır Özünlü ve Programın Modül Lideri ve Saha Koordinatörü İzzet Çevik tarafından gerçekleştirildi.

İki günlük eğitim süresince mal ve hizmet alım ihale süreçlerine ilişkin konular Eğitmen Ömer Özgören tarafından ele alındı. Etkinliğin çalıştay bölümünde eğitici eşliğinde gruplar teknik şartname örnekleri hazırlayarak, teorik bilgilerini uygulayarak pekiştirme fırsatı buldular. Eğitim sonunda katılımcılara "katılım belgeleri" takdim edildi.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol