İşimiz Temiz Projesi Başlıyor

Muğla, Antalya ve İzmir'den toplam 40 halk eğitimi merkezi usta öğreticisinin katıldığı 'İşimiz Temiz Proje Bilgilendirme Toplantısı'nda MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü Araştırma, Geliştirme ve Projeler Daire Başkanı Cüneyt Akçapınar, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi - TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk ile MEB Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü ve TOBB yetkilileri hazır bulundu.

Daire Başkanımız Cüneyt Akçapınar, TOBB Yönetim Kurulu Üyesi Cengiz Günay ve OPET Yönetim Kurulu Kurucu Üyesi ve TOBB Kadın Girişimciler Kurulu Başkanı Nurten Öztürk'ün yaptığı konuşmaların ardından protokol imzalanarak yürürlüğe girdi.

İşimiz Temiz Proje Bilgilendirme Toplantısı'nda Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğü tarafından belirlenen eğitmenlere Proje Mekanizması, Eğitici Rol ve Sorumlulukları, Eğitim Programları, Yetişkin Eğitimi Prensipleri ve Sosyal Etki Çalışması başlıkları altında eğitimler verildi.

Protokol kapsamında işletmelere verilecek eğitimlerin hem yüz yüze hem de çevrim içi olmasıyla salgın döneminde önemi daha da artan hijyen konusundaki farkındalığın Türkiye genelinde olabildiğince çok kişide oluşması planlandı.

31 bin 500 işletmeye ulaşmayı hedeflediğimiz hijyen eğitimlerimizin tüm Türkiye'ye yayılmasını ve hayırlı olmasını diliyoruz.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol