data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi İle İş Birliği Çalışma Toplantısı Yapıldı.
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sandığımız üyesi eğitim çalışanlarının, çeşitli kurum ve kuruluşlarca verilen Lisansüstü Eğitim imkânlarına daha kolay ve özel kontenjanlarla ulaşmasını teminen yürütülen çalışmalarımız kapsamında, İstanbul 29 Mayıs Üniversitesi ile İş Birliği ve Ortak Çalışma Toplantısı yapıldı.

Çevrimiçi yapılan toplantıya; Kurumumuz adına Genel Müdürümüz Sn. Mintez ŞİMŞEK, Genel Müdür Yardımcımız Sn. Bülent KALE, Eğitim ve Kalite Yönetim Şefimiz Sn. Zeynep BOZTEPE; 29 Mayıs Üniversitesi adına ise Sürekli Eğitim Uygulama ve Araştırma Merkezi Müdürü Öğr. Gör. Sn. Mehtap Güven ÇOBAN ile Eğitim Koordinatörü Sn. Burcu TERTEMİZ katıldı.

Söz konusu toplantıda; 29 Mayıs Üniversitesi tarafından üyelerimize sunulabilecek eğitim programları hakkında bilgi edinilmiş, bu programların Sandığımız aracılığı ile üyelerimizin erişimine açılması hakkında istişarelerde bulunulmuştur.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol