data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

İşte MEB'deki Sahte Kurs belgesi Skandalına Ait 270 Sayfalı Belge
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sözcü Gazetesinde Sultan Uçar imzalı "Sahte belge skandalı!" başlığıyla yayınlanan haberde sözü edilen belgelerin tamamını yayınlıyoruz.

Bize göre Türkiye Cumhuriyeti tarihindeki en büyük kurum eliyle tek seferde yapılan sahte belge skandalıdır.

Nükleer santraller dahil tehlikeli ve çok tehlikeli işler ile ilk yardım, gıda hijyeni gibi 259 meslekte çalışmak için şart olan ‘mesleki yeterlilik' belgeleri ile ilgili ilk kez bu kadar yüksek sayıda bir iptal yapıldı. Skandal, İzmir Menderes Halk Eğitim Merkezi'nde yaşandı.

İzmir Menderes Halk Eğitimi Merkezi Müdürlüğü Sertifikaları İptal Edilecek 259 Kursa Ait Liste ile Adına 19 Bin 832 adet Sahte Belge Düzenlenen Kursiyer Listesi ve Bakanlığın 270 sayfalı iptal yazısı için tıklayınız.

Görsel Sözcü Gazetesine aittir.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol