data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Meslek Lisesi Öğrencileri İhtiyaç Sahibi Ailelere Yardım Ediyor
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Elektrik ve mobilya bakım ve onarımları öğrenciler yapıyor

Edirne’de "Mesleki ve Teknik Eğitimde 1000 Okul Projesi" kapsamındaki altı okuldan biri olan Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi, Elektrik-Elektronik alanı ile Mobilya ve İç Mekân Tasarım alanı öğrencileri öğretmenleri nezaretinde "Meslek Lisesi Öğrencileri Ailelerimizle Buluşuyor Projesi" kapsamında ihtiyaç sahibi ailelerin evlerinde elektrik ve mobilya bakım ve onarımlarını yapıyorlar.

Milli Eğitim Bakanlığı’nca hayata geçirilen proje kapsamında okulda öğrendikleri mesleki bilgi ve tecrübelerini çevrede bulunan ve okulları tarafından tespit edilen ihtiyaç sahibi ailelerin evlerinde bakım onarım yaparak geliştiriyor.

Söz konusu proje kapsamında hem ailelerin ihtiyaçları karşılanıyor, hem de öğrencilerin yardımlaşma ve topluma hizmet etme duyguları gelişiyor.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol