data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Mesleki Eğitimde 21 Haziran - 2 Temmuz arası yapılacak çalışmalar belli oldu
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Bu kapsamda, 21 Haziran- 02 Temmuz 2021 tarihleri arasında ilgi (a) Yönetmelik ve ilgi (b) yazı dogrultusunda mesleki ve teknik ortaögretim okullarımızda sorumluluk ve mazeret sınavlarının tamamlanması, destekleme ve yetistirme /takviye kursları ile 12. sınıflara yönelik rehberlik faaliyetlerine devam edilmesi, 18 Haziran 2021 tarihinde not girisleri tamamlanmıs olan ögrencilerin karnelerine dijital ortamda ulasabilmeleri saglanması için gerekli tedbirler alınacaktır. Ayrıca “Telafide Ben de Varım” Programı yaz uygulamasının basvuru, planlama is ve islemleri ilgi (ç) Esaslar dogrultusunda 21 Haziran- 2 Temmuz 2021 tarihleri arasında yapılacaktır.


05 Temmuz- 31 Agustos 2021 tarihleri arasında “Telafide Ben de Varım” Programı yaz uygulaması kapsamında; fiziksel, sosyal-duygusal, akademik gelisim ve özel egitim alanlarında gerçeklestirilecek egitim faaliyetlerinin yanı sıra Genel Müdürlügümüze baglı okullarda uygulanmak üzere hazırlanan etkinlik kitapları da kullanılacak olup söz konusu etkinlik kitaplarına https://telafidebendevarim.meb.gov.tr/ adresinden ulasılabilecektir. Ayrıca “Telafide Ben de Varım” Programı yaz uygulaması faaliyet planına "Alan Zümre Ögretmenler Kurulu" tarafından hazırlanıp, okul müdürlüklerince onaylanan uygulama etkinlikleri de dahil edilebilecektir.


“Telafide Ben de Varım” Programı kapsamında gerçeklestirilecek çalısmaların Genel Müdürlügümüze baglı tüm okul müdürlüklerine duyurulması ve yapılacak islemlerin ilgi (ç) Esaslar dogrutusunda titizlikle yürütülmesi hususunda;

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol