data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

ODAK 2023 Anlayarak Hızlı Okuma Testi
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

 ODAK2023 kullanıcının mevcut seviyesini tespit ederek kişiye özel bir çalışma programı sunmaktadır. Böylece kullanıcının gelişimi yakından takip edilebilmektedir.
ODAK2023 sizleri hedeflerinize ulaştırırken herhangi bir teknik öğretmemekte, motor becerilerini geliştirmektedir. Bunun yanı sıra uzman kadrolar tarafından hazırlanmış içerikler, milli-manevi değerlerimiz ile bir bütün halinde tasarlanmıştır.

Ülkü Ocakları Eğitim ve Kültür Vakfı olarak eğitim alanında çalışmalarımıza aralıksız devam ediyoruz.
Anlayarak hızlı okumaya katkı sunacak yapay zeka destekli "Odak 2023" eğitim setini çok yakında Türk Gençliğinin hizmetine sunuyoruz.  


Anlama, hızlanma ve odaklanma kapsamlı Odak 2023 eğitim setimizin kamuoyuna takdimi öncesi  dakikada kaç kelime okuduğunuzu, okuduğunuz metni anlama oranınızı ölçmenizi sağlayacak linki Genel Başkanımız Sn. Ahmet Yiğit Yıldırım sosyal medya hesabı üzerinden yayınladı. 


Genel Başkanımız Sn. Ahmet Yiğit Yıldırım projenin tanıtımını bu ifadelere yer vererek başlattı.


“Dakikada kaç kelime okuyorsunuz merak ettiniz mi? Ülkü Ocakları tarafından #YapayZeka teknolojisi kullanılarak geliştirilen ODAK2023 yazılımı; Türk gençliğinin daha hızlı okuması, okuduğunu daha iyi anlaması ve odaklanması için hazırlanmıştır. 2023 Lider Ülke Türkiye' hedefine emin adımlarla ilerleyen Türk gençliğini çağın ötesine geçen bir anlayışla donatmak, geliştirmek, ileriye taşımak için durmak bilmeden çalışıyoruz. Siz de yakında Türk gençliğinin hizmetine sunacağımız ODAK2023 yazılımının başlangıç aşaması olan anlayarak hızlı okuma testine odak2023.com adresinden ulaşabilirsiniz"

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol