data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Öğrencilere Renkli Karşılama
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Covid-19 salgını nedeniyle uzaktan eğitim alan öğrenciler, yüz yüze eğitime coşkuyla başladı. İzmir'in Bornova ilçesindeki Hilal Necmiye Hüsnü Ataberk Ortaokulu, yüz yüze eğitimin ilk gününde renkli görüntülere sahne oldu. Okulun bahçesine öğrenciler için turkuaz renkli halı serilirken bahçe balonlarla süslendi, öğrencilerin okula girişi sırasında konfetiler patlatıldı.

Okula girişlerde öğrencilere ateş ölçümü ve maske kontrolü de yapılırken uzun bir aranın ardından çocuklarını okula uğurlayan velilere ise Türk kahvesi paketleri hediye edildi.   

Veliler, kendilerinin de en az çocukları kadar heyecanlı olduklarını ve okulda düzenlenen karşılama töreninden çok memnun kaldıklarını belirttiler. Büyük bir heyecan yaşayan öğrenciler ise okulu, öğretmenlerini ve sınıf arkadaşlarını çok özlediklerini ifade ederek okulların yıl sonuna kadar açık kalmasını temenni ettiklerini, karşılama töreni nedeniyle çok mutlu olduklarını söyledi.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol