data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Okul kantinleri kiralanma işlemleri başlatıldı
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Bakanlığımıza il milli eğitim müdürlüklerinden gelen taleplerin değerlendirilmesi neticesinde; okul kantin kiralama iş ve işlemlerinin 13.09.2021 tarihi itibariyle yapılmasına karar verilmiştir.


Bakanlığımıza bağlı okul ve kurumlarda 13.09.2021 tarihinden sonra yapılacak olan kiralama işlemlerinde ve mevcut kantin işleticilerinin ödeyecekleri kira bedelinin tespitinde (Bakanlığımız tarafından bu hususa ilişkin ikinci bir talimat gönderilinceye kadar) ilgi yazımızda belirtilen usul ve esaslar uygulanacaktır. Ancak mevcut kantin işleticilerinin ödeyecekleri kira bedelinin tespitinde ilgi yazımızda belirtildiği üzere 13 Mart 2020 tarihinde geçerli olan kira bedeli esas alınacakken 13.09.2021 tarihinden sonra yapılacak olan kiralama işlemlerinde ödenecek kira bedelinin tespitinde ihale bedeli esas alınacaktır.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol