Okul kütüphanesi açılış ziyaretleri

Temel Eğitim Genel Müdürü Tuncay Morkoç, Erzurum ve Erzincan illerine "Temel Eğitimde 10.000 Okul" ve "Kütüphanesiz Okul Kalmasın" projeleri kapsamında bir çalışma ziyareti gerçekleştirdi.

Erzurum'da İl Millî Eğitim Müdürü Salih Kaygusuz, İlçe Millî Eğitim Müdürleri ve şube müdürlerinin katılımıyla bir toplantı gerçekleştirildi. Toplantıda Temel Eğitimde 10.000 Okul ve Kütüphanesiz Okul Kalmasın Projeleri görüşüldü. Genel Müdür Tuncay Morkoç bu kapsamda Erzurum il genelinde açılan yeni anasınıflarını ve okul kütüphanelerinin bazılarını ziyaret etti.

Söz konusu proje kapsamında Erzurum'dan Erzincan'a geçen Genel Müdür Tuncay Morkoç, Erzincan ili ziyaretinde İl Milli Eğitim Müdürü Aziz Gün, ilçe millî eğitim müdürleri ve şube müdürleriyle ile de bir araya geldi. Yürütülmekte olan proje kapsamında ve eğitim öğretim faaliyetleri hakkında bilgi alan Genel Müdür Tuncay Morkoç, toplantının ardından birçok okul ziyaretinde bulundu.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol