data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Okul Öncesi ve Sınıf Öğretmenleri Yaz Tatilinde Eğitime Alınacak
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Bu kapsamda,

  • Okul Öncesi Öğretmenlerinin Uzaktan Eğitim Becerilerinin Geliştirilmesi Başvuru linki için tıklayınız.
  • Sınıf Öğretmenlerinin Uzaktan Eğilim Süreçlerinde Okuma Yazma Becerilerinin Geliştirilmesi Başvuru linki için tıklayınız.
  • Sınıf Öğretmenlerinin Uzaktan Eğilim Süreçlerinde Matematik Öğretimi Becerilerinin Geliştirilmesi Başvuru linki için tıklayınız.

Mesleki gelişim programlarının yüz yüze eğitici eğitimleri 02-06 Ağustos 2021, 08-12 Ağustos 2021, 14-18 Ağustos 2021,20-24 Ağustos 2021 tarihlerinde gerçekleştirilecektir.

Bakanlığımıza bağlı resmi eğilim kurumlanda görev yapan okul öncesi ve sınıf öğretmenliği branşındaki öğretmenlerin başvuruları 16-25 Ağustos 2021 tarihleri arasında veri.meb.gov.tr adresinde belirtilen başvuru linkleri üzerinden gerçekleştirilecektir.

Söz konusu eğitimlere ail başvuru linklerinin ve tarihlerin ilinizde görev yapan okul öncesi ve sınıf öğretmenlerine ivedilikle duyurulması hususunda;

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol