data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Özel Çocuklarımız E-Twinning Projesi Kapsamında Ramazan Pidesi Yaptılar
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Şubat 2021 tarihinde başlayıp bu ay sonunda sonlanacak olan projede şimdiye kadar yapılan çalışmalarla büyük takdir toplayan özel şefler projenin son ortak etkinliğinde buluştu. Özel Eğitim ve Kaynaştırma Daire Başkanımız Sayın Cemal ÖZDEMİR' in de katıldığı çevirimiçi etkinlikte;  ekranları başında hem arkadaşları ile bir araya gelmenin mutluluğunu hem de bireysel olarak başarmanın müthiş hazzını yaşayan öğrenciler Ramazan ayının bereketini ellerinin lezzeti ile beraber hamura katıp yoğurarak çıtır çıtır orijinal Ramazan pidesi yaptılar.

eTwinning platformunun müthiş bir şekilde eğitimde etkileşime destek verdiğini dile getiren Özel Eğitim Meslek Okulu Yiyecek İçecek Hizmetleri öğretmenleri bundan sonra da sürekli farklı projeler ile hep bir arada çalışmalarına devam edeceklerinin müjdesini vererek öğrencilerini bir kez daha mutlu ettiler.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol