data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Özel Çocuklarımızdan "15 Temmuz Demokrasi Ve Milli Birlik Günü" Anısına Sergi Ve Fidan Dikimi
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL, Daire Başkanlarımız Cemal ÖZDEMİR ve Dr. Murat AĞAR ile Ankara İl Milli Eğitim Müdürü Sayın Turan AKPINAR, Altındağ Kaymakamı Sayın Cumali ATİLLA, Altındağ Belediye Başkan Vekili Sayın Abdurrahman KARABUDAK, 15 Temmuz Şehidimiz öğretmen Yusuf ELİTAŞ'ın eşi Serpil ELİTAŞ, 15 Temmuz Gazimiz Abdulaziz GÜVEN, Milli Eğitim Bakanlığı merkez teşkilatı daire başkanları, yöneticiler, öğretmenler, özel öğrenci ve velilerimizin de katılımlarıyla gerçekleşen karma sergi ve fidan dikimi etkinliğinde ayrıca iki farklı sinevizyon gösterimi sunuldu. Sergi sonrası Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL öncülüğündeki heyet ve katılımcılar ile "15 Temmuz Demokrasi ve Milli Birlik Günü" anısına okul bahçesinde şehit yakınımız, 15 Temmuz gazimiz, özel öğrencilerimiz ve velileri ile birlikte fidan dikimi gerçekleştirildi.

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL; Türk milletinin 15 Temmuz'da verdiği mücadelenin ardından kazanılan demokrasi zaferinin beşinci yıl dönümünün büyük bir gururla anıldığını belirterek milletimiz için çok özel bir günün anısına gerçekleştirilen karma sergi ve fidan dikimi etkinliğinde özel öğrencilerimizle bir arada bulunmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirdi. Özel eğitime ihtiyacı olan çocuklarımız da dahil olmak üzere tüm öğrencilerimiz için yapacak olduğumuz akademik, sportif, sanatsal, kültürel çalışmalarla birlikte milli değerlerine, vatanına, milletine, devletine, tarihine bağlı bireyler yetiştirme çabasında olunduğunu ifade etti. 21. asırda yaşanan böylesine insanlık dışı, insan haklarına aykırı, demokrasi dışı muamelelerin kabul edilemez olduğunu belirten Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL; milletimizin bu girişim karşısında genciyle yaşlısıyla, tek yumruk, gönül gönüle mücadele verilmesinden duyduğu mutluluğu dile getirdi.

Sergi sonrasında günün anısına; özel öğrencilerimiz tarafından şehit yakınımıza ve gazimize hediyeleri takdim edildi. Ayrıca protokol tarafından Kemal Yurtbilir Özel Eğitim Meslek Lisesinde eğitim gören, ulusal ve uluslararası güreş alanında çeşitli yıllarda yapılan yarışmalarda dereceye giren işitme engelli öğrencilerimize hediyeleri verildi.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol