data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Özel Eğitim Sınıfı Döner Sermaye İşletmesinde Çalışarak İlk Meslek Kazançlarını Aldılar
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

İstanbul Kağıthane Gültepe Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Özel Eğitim Sınıfı öğrencileri, mesleki eğitimin üreten yüzüne tüm gönülleriyle sahip çıkıyorlar. Özel çocuklarımız meslek lisesinde okuyarak hem üretime katkı sağlıyorlar hem de diğer öğrencilerle birlikte yeni bir meslek öğrenmenin heyecanına ortak oluyorlar.

Özel Eğitim öğrencilerinin Mesleki Eğitimle birlikte kazandıkları bu verimliliğin teşvik edilmesi amacıyla yapılan törenle üretim faaliyetlerinde yer alan Özel Eğitim Sınıfı öğrencilerine Okul Müdürü Mustafa HOŞYİĞİT tarafından ilk meslek kazançları takdim edilmiştir.

Düzenlenen ‘’Özel Gençlerimize, Hayırlı Kazançlar’’ programında konuşan Okul Müdürü Mustafa HOŞYİĞİT: ‘’Sizler bizim için çok kıymetlisiniz ve mesleki eğitime katkılarınız da kıymetli. Üretip, çalışıp bunun sonucunda ise ilk kazancınızı elinizin emeğinden kazandınız, bereketli olsun. Mesleki Eğitime ve okulumuza katkılarınızdan dolayı teşekkür ederiz.’’ dedi.

Yapılan etkinlikte Özel Eğitim öğrencilerine, Özel Eğitim sınıf öğretmenlerine, Atölye Meslek öğretmenlerine teşekkür edildi.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol