data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Özel Eğitim Uzman Öğretici Yetiştirme Kursu
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Başvurusu onaylanan kursiyerlerin EBA' ya erişimlerinin sağlanabilmesi için başvuru esnasında bildirdikleri e-posta adreslerine Kullanıcı ID ve şifreleri gönderilecektir.

Kursiyerlerin e-posta adreslerine gönderilen şifrelerin en geç 26 Eylül tarihine kadar EBA' ya giriş yapılarak (eba.gov.tr üzerinden öğretmen-yurt dışı girişi kısmından) aktif hâle getirilmesi (bir kez giriş yapılması) gerekmektedir.

Şifrelerini bu tarihten önce aktif hâle getirmeyen kursiyerler EBA' da gerçekleştirilecek eğitime ve eğitim sonundaki sınava katılamayacaklardır.

2021 YILI ÖĞRETMENLERİN HİZMETİÇİ EĞİTİM PLANINA EKLENMESİ TEKLİF EDİLEN FAALİYETLER

S.NO

FAALİYET NUMARASI

EĞİTİM FAALİYETİN ADI

KATILACAK OLANLAR

FAALİYET YERİ

KATILIMCI SEÇİM YÖNTEMİ

FAALİYET BAŞLAMA TARİHİ

FAALİYET BİTİŞ TARİHİ

SÜRE
(GÜN)

KATILIMCI SAYISI

İLGİLİ GENEL MÜDÜRLÜK

1

2021000806

Özel Eğitim Alanında Destek Eğitimi Verecek Uzman Öğretici Yetiştirme Kursu

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğüne bağlı özel destek eğitim programı uygulayan özel eğitim okulları ve özel eğitim ve rehabilitasyon merkezleri ile sözleşme imzalayan öğretmenlerden; fakültelerin okul öncesi, çocuk gelişimi ve eğitimi ile sınıf öğretmenliği bölümlerinden mezun olanlar arasından RESEN seçilenler

Uzaktan Eğitim

Resen

4 Ekim 2021

28 Ekim 2021

25 Gün

1000

Özel Öğretim Kurumları Genel Müdürlüğü

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol