Pandemide Öğretmen Olmak Konulu Öğretmenler Günü Sergisi

Bakan Yardımcımız Sayın Sadri ŞENSOY tarafından 22 Kasım 2021 Pazartesi Günü  açılışı yapılan sergide; Mesleki ve Teknik Eğitim Genel Müdürlüğü, Yenilik ve Eğitim Teknolojileri Genel Müdürlüğü, Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü, Yüksek Öğretim ve Yurtdışı Eğitim Genel Müdürlüğü ile Hayat Boyu Öğrenme Genel Müdürlüğünün hazırladıkları çalışmalar stantlarda yerini aldı. 

Açılışında Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL' ün de bulunduğu sergide, pandemi sürecinde Genel Müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarda görev yapan öğretmenlerimizin yürüttüğü çalışmalar kamuoyuna tanıtıldı. Ayrıca sergi alanında tanıtım stantların yanı sıra öğretmenlerimiz tarafından yapılan çalışmaları betimleyen çok sayıda fotoğraf da yer verildi.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol