Ram-Okul Projesi Eğitimleri Devam Ediyor

Proje kapsamında Ankara ve Afyon illerinde 23-24-25 Kasım 2021 tarihlerinde özel eğitim öğretmenleri ve rehber öğretmen/psikolojik danışmanların katılım sağladığı "RAM-OKUL KOORDİNASYONUNUN VE HİZMETLERİNİN GÜÇLENDİRİLMESİ EĞİTİMİ" düzenlenmiştir. 

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL ve Rehberlik Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Dr. Murat AĞAR 'ın çevrimiçi platformdan katıldığı eğitimlerde Genel Müdürümüz Sayın GÜL, Rehberlik Araştırma Merkezlerinde verilen hizmetlerin kalitesini artırmak açısından Rehberlik Araştırma Merkezleri ile okulların arasında koordinasyonun güçlendirilmesinin önemli olduğunu vurgulayarak tüm öğretmenlerimizin 24 Kasım Öğretmenler Gününü kutladığını dile getirdi.

Eğitimlere, çeşitli illerden gelen 371 rehber öğretmen/psikolojik danışman ile 350 özel eğitim öğretmeni katılım sağladı.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol