data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Suriye'nin kuzeyindeki güvenli bölgede öğretmen eğitimi programı yapıldı
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Din Öğretimi Genel Müdürlüğünce, Türkiye'nin terörden arındırdığı Suriye'nin kuzeyindeki Resulayn ve Telabyad bölgelerindeki din kültürü ve ahlak bilgisi öğretmenlerine yönelik düzenlenen "Suriye'nin kuzeyinde güvenli bölgedeki öğretmenlerin eğitimi" konulu program Daire Başkanı Mustafa Yıldız'ın katılımıyla gerçekleştirildi.

Seminere katılan öğretmenlerle istişarelerde bulunan Daire Başkanı Yıldız, Türkiye'deki eğitim sistemi ve imam hatip okullarıyla ilgili bilgi verdikten sonra seminere katılan öğretmenlerin görüş, öneri ve taleplerini aldı.

Yıldız, daha sonra her iki bölgede yeni yapılan imam hatip okullarında incelemelerde bulundu. Programa Şanlıurfa İl Millî Eğitim Müdür Yardımcısı Mehmet Arif Kırıkçı ile diğer ilgililer katıldı.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol