data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

"Türkiye'de Yabancı Dil Eğitimi ve Avrupa'daki Uygulamalar: Gelişmeler ve Öneriler" Konferansı Düzenlenecek
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Değerli Eğitimciler,

Talim ve Terbiye Kurulu Başkanlığı olarak eğitimin diğer alanlarında olduğu gibi dil öğrenimi ve öğretimi de üzerinde önemle durduğumuz konulardan biridir. Bu alandaki çalışmalarımız Cumhurbaşkanlığı Yatırım Programı kapsamında fonlanan "Yabancı Dil Eğitiminin Geliştirilmesi Projesi (YADEG)" isimli projemiz çerçevesinde devam etmektedir. Bu bağlamda TTKB Yabancı Dil Eğitimi Araştırma ve Geliştirme Merkezi (YDE-ARGEM) tarafından Türkçe ve İngilizce dillerinde 28-29 Haziran 2021 tarihlerinde çevrim içi olarak düzenlenecek, uluslararası katılımlı "Türkiye'de Yabancı Dil Eğitimi ve Avrupa'daki Uygulamalar: Gelişmeler ve Öneriler" konferansımıza sizleri davet etmekten onur ve mutluluk duyuyoruz. Yabancı dil öğretim ve öğreniminde ilgili proje faaliyet alanlarını da kapsayan tartışmaların ve sunumların gerçekleştirileceği konferansta, farklı yabancı dillerin eğitimine yönelik Türkiye ve Avrupa'daki uygulamalar, gelişmeler ve öneriler tartışılacaktır. Konferans kayıt işlemleri ve detaylı bilgilere yabancidilkonferansi.meb.gov.tr adresinden erişilebilir.

Tüm katılımcı, destekleyici ve izleyicilerimize şimdiden teşekkür ediyor, konferansımızda buluşmak ümidiyle esenlikler diliyoruz.

Konferans Düzenleme Kurulu

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol