data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Yaşam Becerileri Eğitimi Programı Uygulama Protokolü İmzalandı
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Protokol imza töreninde Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL, Rehberlik Hizmetleri Daire Başkanımız Sayın Dr. Murat AĞAR, Yeşilay Cemiyeti Kaynak Geliştirme ve Paydaş Yönetimi Direktörü Sayın Egemen AKYÜZ, Yeşilay Cemiyeti Yeşilay Eğitim Yönetimi Müdürü Sayın Hakan ÇETİN, Yeşilay Cemiyeti Paydaş İlişkileri Müdürü Sayın Salih Noyan ERGÜL ve Yeşilay Akademi Direktörü Sayın Şeyda TOP katılmıştır. Yaşam Becerileri Eğitimi Programı Uygulama Protokolünü Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL ve Türkiye Yeşilay Cemiyeti Genel Sekreteri Sayın Avukat Osman Baturhan DURSUN imzaladı.

Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL konuşmasında çocuk ve gençlerimizi tüm bağımlılıklara karşı korumak amacıyla yürüttüğümüz çalışmalara yeni bir programımın eklenmesi ile duyduğu heyecanı ifade etmiştir. Birincil önleme faaliyetlerine Yaşam Becerileri Programının da eklenerek bağımlılıkla mücadelemizin geniş kapsamlı yürütüldüğüne dikkat çeken Genel Müdürümüz Sayın Mehmet Nezir GÜL yürütülen çalışmalarla çocuk ve ergenlere yaşam becerileri kazandırarak bağımlılıklara karşı etkili korumayı amaçladıklarını söyledi.Ayrıca öğrencilere kazandırılacak yaşam becerileri aracılığı ile zorlayıcı yaşam olayları karşısında başa çıkma becerilerini geliştirmeyi de hedeflediklerini belirtti.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol