data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Yaz dönemi DYK kursları 5 Temmuzda başlıyor
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Milli Eğitim Bakanlığı Ortaöğretim Genel Müdürlüğü valiliklere gönderdiği valiliklere gönderdiği 08.06.2021 tarih ve 26179953 sayılı yazıda "Bakanlığımıza bağlı resmî örgün eğitim kurumlarında öğrenim gören 2020-2021 ders yılı sonunda 11 inci sınıftan 12 nci sınıfa geçen ve örgün/açık ortaöğretim kurumlarından mezun olan istekli öğrencilere yönelik 05 Temmuz - 27 Ağustos 2021 tarihleri arasında ilgi (b) Yönerge ile ilgi (c) Kılavuz hükümleri doğrultusunda yaz döneminde destekleme ve yetiştirme kursları açılacaktır." ifadelerine yer verildi.

Milli Eğitim Bakanlığı'nın bu duyurusuna göre yaz dönemi DYK kursları, 12. sınıfa geçen ve mezun olan öğrenciler için 5 Temmuz - 27 Ağustos tarihleri arasında yapılacak.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol