Yurdun Dört Bir Yanında “Zam, Kriz, Yoksulluk: Tükeniyoruz” Eylemlerimizi Gerçekleştirdik

24 Kasım Öğretmenler Gününde Genel Başkanımızın ve Merkez Yönetim Kurulu Üyelerimizin çeşitli kentlerde bulunarak destek verdiği eylemlerimiz eğitim emekçilerinin ve halkımızın yoğun desteğiyle gerçekleştirildi.

Sendikamızın düzenlediği kitlesel basın açıklamalarına katılan, katılamasa bile kalbi bizimle olan üye ve dostlarımız ile eylemlerimiz sırasında bize destek veren yurttaşlarımıza yürekten teşekkürlerimizi sunuyoruz.

Tüm dostlarımızı 4 Aralık'ta Konfederasyonumuz Birleşik Kamu-İş'in düzenlediği "Sefalet Bütçesine HAYIR!" başlıklı Ankara Mitingine davet ediyoruz.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol