Eğitimde Bütünleştirme Zirvesi

Değerli Bilim İnsanları ve Değerli Katılımcılar;

Avrupa Birliği ve Türkiye Cumhuriyeti ortak finansmanıyla Millî Eğitim Bakanlığı Özel Eğitim ve Rehberlik Hizmetleri Genel Müdürlüğü tarafından yürütülen Bütünleştirici Eğitimin Geliştirilmesi Projesi (BEGEP) kapsamında gerçekleştirilecek olan Eğitimde Bütünleştirme Zirvesi'ni 21- 22 Haziran 2022 tarihlerinde gerçekleştireceğiz.

Daha önce duyurusu yapılan Eğitimde Bütünleştirme Zirvesi'ne gerçekleşen yoğun talep üzerine başvuru tarihleri uzatılmıştır.

Önemli Tarihler

Bildiri Özetlerinin Gönderilmesi İçin Son Tarih: 21 Ocak 2022

Kabul Edilen Özetlerin İlanı: 4 Şubat 2022

Tam Metinlerin Son Gönderim Tarihi: 18 Mart 2022

Kabul Edilen Bildirilerin Açıklanması: 13 Mayıs 2022

Siz değerli katılımcıların akademik bilgi ve tecrübelerinden üst düzeyde istifade edeceğimize inanıyor, sizleri Eğitimde Bütünleştirme Zirvesi' nde görmeyi heyecanla bekliyoruz.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol