"Erken Çocukluk Eğitiminde Kalite ve Erişimin Arttırılması Projesi kapsamında Oyun Yoluyla Öğrenme Eğitici Eğitimi düzenlendi."

Lego Vakfı iş birliğiyle düzenlenen eğitim ile; çocuklara oyun yoluyla problem çözme, yaratıcı düşünme, hareket, koordinasyon, iş birliği ve iletişim becerilerinin kazandırılması ve çocukların dil gelişimlerinin desteklenmesine katkıda bulunulması hedeflenmiştir. 5-7 Ekim 2021 tarihleri arasında düzenlenen eğitim; 20 pilot ilden 50 öğretmenin katılımlarıyla gerçekleştirilmiş olup eğitime katılan öğretmenler 15- 19 Kasım 2021 tarihleri arasında düzenlenmesi planlanan şelale eğitimlerinde görev alarak illerinde görev yapan öğretmenlere eğitim vereceklerdir.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol