Hukuk Dışı Hesaplara Yönelik Erişimin Engellenmesi İçin Başvuruda Bulunduk

https://www.instagram.com/memurumdansikayetimvarr/, https://www.instagram.com/memurumdansikayetimmvar/ https://www.instagram.com/memurumdansikayetimvar/

sosyal medya hesaplarına yönelik olarak; söz konusu hesaplarda başta kamu görevlileri olmak üzere vatandaşlarımızın yönlendirildiği linklerde kişisel verilerin talep edildiği, bu suretle kullanıcı hesaplarının ele geçirilerek hukuka aykırı eylemler gerçekleştirildiğinin, Memur-Sen’in marka hakkına yönelik haksız işlemler tesis edildiğinin tespiti sonucunda yargı mercilerine erişimin engellenmesi ve şüpheliler hakkında gerekli işlemlerin başlatılması başvurusunda bulunulmuştur. 

Memur-Sen’in güvenilirliğini, etkinliğini ve yetkinliğini kullanarak vatandaşlarımızın mağduriyetine sebebiyet veren ve Konfederasyonumuzun marka itibarını zedelemek isteyen art niyetli sosyal medya hesaplarına itibar edilmemesi kamuoyuna önemle duyurulur.

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol