data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Milli İrade Platformu: ABD’nin Tarihi, Soykırım Tarihidir!
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Yapılan yazılı açıklamada, ABD tarihinin soykırım tarihi olduğu ifade edilerek, “Dünya tarihinin en vahşi soykırımlarına, en kanlı işgallerine, en acımasız katliamlarına imza atan Amerika’nın sözde 1915 olayları üzerinden ecdadımızı soykırımla itham etmesini nefret ve şiddetle kınıyoruz” denildi.

Açıklamada ABD’nin o bölgede yaşayan Kızılderilileri soykırıma maruz bırakarak kurulan bir devlet olduğu hatırlatılarak, “Kurulduğu günden beri varlığını şiddete, işgallere, sömürüye ve katliamlara borçlu olan ABD’nin tarihi, Hiroşima ve Nagazaki’de, Vietnam’da, Irak’ta, Afganistan’da, Suriye’de ve daha birçok bölgede faili olduğu milyonlarca insanın katliamından ve yağmalanan, yıkılıp yok edilen şehirlerden ibarettir” ifadelerine yer verildi.

Açıklamanın tam metni ise şu şekilde:

abdsoykirim1

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol