data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sağlık Kahramanları Tuvallerde Yaşıyor Konulu Resim Yarışmamız Hakkında Duyuru
data-ad-format="auto" data-full-width-responsive="true">

Sağlık çalışanlarımızın, küresel salgın döneminde gösterdiği kelimelere sığmayan fedakarlıklarını tuvallerde ölümsüzleştirerek minnet duygularımızı ifade etmeyi amaçladığımız “Sağlık Çalışanları Tuvallerde Yaşıyor” konulu resim yarışmamıza başvuru süresi 31 Mayıs 2021 tarihinde dolmuştur.

Kargolama ve iletim süreçlerinde yaşanan gecikmeler de dikkate alınarak organizasyon komitemiz, 7 Haziran 2021 tarihine kadar Konfederasyonumuza ulaşan eserlerin de değerlendirmeye dahil edilmesi yolunda karar almıştır. Bu tarihten sonra gönderilen eserler, değerlendirmeye alınmayacaktır. Bu çerçevede yarışmamıza, aşağıda rumuzları ve tarafımıza ilettikleri eser adetleri verilen 103 katılımcı toplamda 126 eserle katılmıştır.

Yarışmamıza “Damla979”; “Umut” ve “Asya060” rumuzlarıyla katılan yarışmacılarımızın iletişim bilgilerine ulaşılamamıştır. Bu rumuzlarla yarışmamıza eser gönderen katılımcıların Konfederasyon genel merkezimizden (0312) 424 22 00/120-121-128 numaralı telefonlara ulaşarak iletişim bilgilerini tarafımıza iletmeleri hususunu önemle rica ederiz. 

Seçici kurul, 8-11 Haziran tarihlerinde toplanarak dereceye giren eserleri belirleyecek, sonuçlar en geç 17 Haziran 2021 tarihine kadar internet sitemizden ve sosyal medya hesaplarımızdan duyurulacak, ödüle layık görülen eser sahipleri ayrıca telefonla da bilgilendirilecektir.   

Yarışmamıza ilgi gösteren tüm katılımcılara Türkiye Kamu-Sen ve sağlık çalışanları adına teşekkür ediyoruz.  

Kaynak: Ogretmenler.net

Bu yazının tüm hakları www.ogretmenler.net'e aittir. 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu uyarınca izin alınmadan, kaynak gösterilerek dahi iktibas edilemez, alıntılanamaz ve kullanılamaz. Telif hakları saklı tutulmuş bu yazının iktibas edilmesi, alıntılanması ve kullanılması halinde Cumhuriyet Savcılığına suç duyurusunda bulunulacaktır. Konu hakkında YASAL UYARI ve KULLANIM ŞARTLARI VE ÜYELİK HİZMET SÖZLEŞMESİ metinlerini okuyunuz.

Dikkat!

Yorum yapabilmek için üye girişi yapmanız gerekmektedir. Üye değilseniz hemen üye olun.

Üye Girişi Üye Ol