Aşevinde hayırseverlere Ramazan kampanyası

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Aşevinde hayırseverlere Ramazan kampanyası
Abone ol
Yıllardır her gün binlerce ihtiyaç sahibinin sıcak yemek ihtiyacını karşılayan Büyükşehir Belediyesi Aşevi, şehrimize gelen depremzede ihtiyaç sahibi vatandaşlar ve yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle hayırsever vatandaşların bağışlarını bekliyor.

Yıllardır her gün binlerce ihtiyaç sahibinin sıcak yemek ihtiyacını karşılayan Büyükşehir Belediyesi Aşevi, şehrimize gelen depremzede ihtiyaç sahibi vatandaşlar ve yaklaşan Ramazan ayı nedeniyle hayırsever vatandaşların bağışlarını bekliyor.

 “Şehir Paylaşmaktır” anlayışıyla Büyükşehir Belediyesi’nin kendi imkânları ve bağışta bulunan hayırsever Eskişehirlilerin katkılarıyla önemli bir sosyal yardım merkezi haline dönüşen aşevi, yılın 12 ayı binlerce gerçek ihtiyaç sahibine ulaşıyor.

İhtiyaç sahibi yaşlı ve evinden çıkamayacak durumda olan vatandaşların da evlerine özel servis yapan Büyükşehir Belediyesi Aşevi, büyük deprem afeti sonrası şehrimize gelen ihtiyaç sahibi depremzedelere de günlük yemek dağıtımı gerçekleştirirken yaklaşan Ramazan ayı öncesi duyarlı ve hayırsever vatandaşların desteğini bekliyor.

Büyükşehir Belediye Başkanı Yılmaz Büyükerşen sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ekonomik şartların ağırlaştığı bu dönemde ihtiyaç sahibi vatandaşlarımızın sayısı da artıyor. Hizmete başladığı günden bugüne on binlerce yurttaşımıza yardım elini uzatan Aşevimize, sizler de bağışlarınızla destek olabilirsiniz.” ifadelerini kullandı.

Yemek yardımı alacak vatandaşların gerçek ihtiyaç sahibi olup olmadığının ciddi araştırmalarla tespit edildiğini vurgulayan Büyükşehir Belediyesi yetkilileri, taleplerin her geçen gün arttığını belirterek vatandaşların da bu sürece destekleriyle katkıda bulunabileceğini ifade ettiler. Yetkililer Büyükşehir Belediyesi Aşevi’ne bağış yapmak isteyen kişi ve kuruluşların Vakıfbank Eskişehir Şubesi’nin TR78 0001 5001 5800 7319 7544 35 nolu İBAN hesabına bağış yapılabileceğini ifade ettiler.

Kaynak:IGFA

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hatay, Açık Hava Hastanesi gibiÖnceki Haber

Hatay, Açık Hava Hastanesi gibi

Sıcaklıklar artıyor, kuvvetli rüzgara dikkat!Sonraki Haber

Sıcaklıklar artıyor, kuvvetli rüzgara di...

Yorum Yazın

23 Haziran Pazar önemli gündem başlıkları
60 saniyede bugün 22 Haziran 2024 Türkiye ve dünya gündeminin 60 saniyelik özeti
Bilim İletişimi Gönüllülük Programı Başvuruları Başladı!
İşte kendinizi geliştirmeniz için online eğitimler
Teknofest Çeşitli Kategorilerdeki Yarışma Sonuçları Açıklandı!
Mülakatlarda KPSS puanına mütenasip puanlama yapılacağını duyurun. Hem komisyon üyelerimiz hem de genç meslektaşlarımız rahatlasın.
Sözleşmeli Öğretmenlik Sözlü Sınav Rehberi Yayımlandı
Gençlik Yaz Okuluna başvurular başlıyor
eTwinning Kalite Etiketi başvuruları uzatıldı
MEB, Bir Yılda Hayata Geçirilen Projeleri Bülten Olarak Yayımladı
İmam Hatip Liseleri Arasında, 11 Dilde Münazara Yarışmaları Sonuçlandı
Şimdi Teneffüs Zamanı
EBA defterini al izle
İşte MEB'in Trafik Eylem Planı
E İzleme nedir?
İşte MEB tarafından açılan tüm kurslar ve başvuruları
Eğitimde Birlikteyiz Öykü Kitapları
Eğitimde Birlikteyiz
Mülakatlar Başlamadan, Ahlaksızlıkları Başladı Bile!
İşte haftanın yalan haberleri