Endüstriyel reklamcılar konteyner kent kurmak için seferber oldu

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Endüstriyel reklamcılar konteyner kent kurmak için seferber oldu
Abone ol
Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği (ARED), 11 şehri etkileyen deprem felaketinden sonra sektör dayanışmasıyla bölgeye yönelik bir seferberlik başlattı.

 

Sektörde başlatılan kampanya ile ilk etapta çadır kurulumu yapan ARED, konteyner kent için de çalışmalarını hızlandırdı. Hızla üretilen 36 yaşam konteynerlerinin 14’ü bölgeye ulaştırıldı…

Açıkhava ve Endüstriyel Reklamcılar Derneği (ARED), sektör paydaşlarıyla 11 şehri etkileyen deprem felaketine yönelik seferberlik başlattı. ‘Konteyner Kentlerimizi Birlikte İnşa Edelim’ kampanyasıyla ilk etapta çadır kurulumu yapan ARED, konteyner kent için de çalışmalarını hızlandırdı. Hızla üretilen 36 yaşam konteynerinin 14’ü bölgeye ulaştırıldı.

Hızla kampanya başlattı

“Ülkemizin Kahramanmaraş ilinde gerçekleşen ve 11 ili etkileyen deprem felaketi nedeniyle kaybımız ve acımız çok büyük” diyen ARED Başkanı Şahin Acar, kampanya hakkında şöyle konuştu: “Hızla ihtiyaç sahibi bölgelere gönderilmesi için çadır projemizi ortaya koyarak üyelerimizden, müşterilerimizden, dostlarımızdan, yurt dışındaki paydaşlarımızdan bağışlar topladık, 8 Şubat 2023 tarihinde, AFAD koordinasyonunda Malatya’ya ilk parti çadırlarımızı sevk ettik ve kurduk. Aynı gün deprem bölgesindeki vatandaşlarımız için ‘Konteyner Kentlerimizi Birlikte İnşa Edelim’ bağış kampanyamızı başlattık. Halihazırda bölgedeki depremden etkilenmiş vatandaşlarımıza daha uzun süreli bir yaşam alanı oluşturmak amacıyla konteyner kent projemiz için bağış topluyoruz. Bir yandan konteynerlerimizin üretimi ve bölgeye sevki için hazırlıklarımızı gerçekleştiriyoruz. İlk partinin içerisindeki 14 adet yaşam konteynerinin üretimi tamamlanarak AFAD koordinasyonuyla Hatay-Antakya Üçgedik Konteyner kent alanına ulaştırıldı. Depremzede meslektaşlarımızın işlerini eski günlerine döndürmelerine destek sağlayacak yeni projelerimiz üzerinde de çalışıyoruz ve çok yakında açıklayacağız.”

FESPA’dan ARED’e uluslararası destek

Şahin Acar, felaket günlerinde, bağış projesine koşulsuz ve tüm imkanlarıyla katkıda bulunan paydaşlara teşekkür ederken desteklerinin de kesintisiz olarak süreceğini vurguladı.

Her yıl ARED ile birlikte İstanbul’da düzenlenen Avrasya Bölgesi’nin en büyük baskı sektörü buluşması FESPA Eurasia fuarının ortağı FESPA da kampanyaya destekte bulundu. FESPA CEO’su Neil Felton, “Bu trajik felaketten etkilenen herkese içten taziyelerimizi sunuyoruz. ARED tarafından başlatılan proje, etkilenenlere hayati koruma sağlıyor ve FESPA, topluluk temelli çabalarını desteklemek için ARED ile çalışmaya devam edecek. Bu hayati çabaya katkıda bulunabileceğini hisseden uluslararası topluluğumuzdaki herkese teşekkür ediyoruz” dedi.

 

 

Kaynak:BYZHA

Anahtar Kelimeler:
 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Hatay Defne’deki Büyükşehir Hastanesi hasta kabulüne başladıÖnceki Haber

Hatay Defne’deki Büyükşehir Hastanesi ha...

Enkaz çalışmalarında bu noktalara dikkat!Sonraki Haber

Enkaz çalışmalarında bu noktalara dikkat...

Yorum Yazın

Türk Eğitim Sen, “Türk Eğitim Sisteminde Proje Okulları” Çalıştayı Düzenliyor
İş Gücü İstatistikleri Yayımlandı
Ali YALÇIN'dan önemli açıklamalar
2024 Nisan Ayı Tebliğler Dergisi Yayımlandı
İşte haftanın yalan haberleri
"Diller için Avrupa Ortak Başvuru Metni (D-AOBM) Tamamlayıcı Cilt Mahallî Eğitimleri" Devam Ediyor
"LGS DKAB Hazırlık Serisi" Yayında
Aile Çocuk Eğitim Programı (AÇEP)
23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı Resim Yarışması!
Elif Gök’ün kemanından “İstiklal Marşı”mız
Okul Sporları Duyuruları
Robotaksi-Binek Otonom Araç Yarışması Teknik Yeterlilik Formu Sonuçları Açıklandı!
Hyperloop Geliştirme Yarışması Gelişme Raporu Sonuçları Açıklanmıştır!
İnsansız Deniz Aracı Yarışması Teknik Yeterlilik Formu Sonuçları Açıklandı!
TEÇ-SEN Devlet Memurları Ortak Sorunları Ve Çözüm Önerileri
Girişim Öncüleri Projesi Eğitimleri
Genç Girişimciler Fikir Maratonu Yerelde Katılımcılarını Arıyor!
"Milli Eğitim Bakanlığı tarafından 830 Suriyeli öğretmen atandı" iddiası doğru değildir.
İşte kendinizi geliştirmeniz için online eğitimler
2024 Yılı Eğitim Müfettişlerinin Yer Değiştirme Takvimi