Kasım ayına özel birçok etkinlik Akbatı’da ziyaretçilerini bekliyor 

 • Yazdır
 • A
  Yazı Tipi
 • Yorumlar
Kasım ayına özel birçok etkinlik Akbatı’da ziyaretçilerini bekliyor 
Abone ol
Ara tatile giren çocuklara özel kukla tiyatroları, dünya kültürel mirasına karşı farkındalıklarını geliştirmek için yenilikçi eğitim metodları ile deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak arkeolojik kazı oyunları ve daha birçok etkinlik Kasım ayında Akbatı’da misafirlerini bekliyor.  Akbatı’nın her yaştan misafire hitap eden birbirinden farklı etkinlikleri içeren Kasım ayı programında, ara tatil kapsamında eğlenceli çocuk etkinlikleri de yer alıyor. Ayrıca Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk vefatının 84. yıl dönümünde Akbatı’da anılıyor. Akbatı misafirleri zemin kattaki havuz önünde yer alan Atatürk Köşesi’ni görebiliyor ve alandaki anı defterine duygu düşüncelerini yazarak bugüne dair bir hatıra oluşturabiliyor. ÇOCUKLAR ARA TATİLDE BİRBİRİNDEN FARKLI ETKİNLİKLERLE AKBATI’DA BULUŞACAK Akbatı’da ara tatile giren çocukları ve mağazaya gelen ziyaretçileri bekleyen etkinler ise şöyle bildirildi: “Çocukların, dünya kültürel mirasına karşı farkındalıklarını geliştirmek için yenilikçi eğitim metodları ile deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak arkeolojik kazı setleri geliştiren Arkerobox 14-18 Kasım tarihleri arasında Akbatı’da çocuklarla buluşacak. Çocukların eğlenirken öğreneceği kazı oyunu beş gün boyunca Akbatı zemin kattaki havuz önünde yer alacak” “Marketing Toys’un interaktif kukla tiyatroları “Macera Ormanı” ve “Köpekler Bale Yapmaz” da ara tatile özel olarak Akbatı’da minik misafirler ile buluşacak. 12 Kasım günü saat 14:00’te bir ormanda yaşayan üç arkadaşın eğlenceli hikayesini anlatan Macera Ormanı, 19 Kasım günü ise yine aynı saatte Köpekler Bale Yapmaz oyunu ailelere keyifli bir Cumartesi alternatifi sunacak” “21-27 Kasım tarihleri arasında birbirinden keyifli markaların tasarım ürünleri Artisan Akbatı’da misafirlerin beğenisine sunulacak. Yaratıcılık ve el emeğinin ön plana çıkacağı Artisan Akbatı’da birçok kategoriden özel ürünler yer alacak.” DOÇ. DR. YAVUZ DİZDAR “TARİFSİZ NEŞE DEĞERLİ HÜZÜN” SÖYLEŞİSİ İLE AKBATI’DA 24 Kasım Perşembe günü saat 14:00’te Doç. Dr. Yavuz Dizdar, ‘Tarifsiz Neşe Değerli Hüzün’ söyleşisi gerçekleştirecek. Doç. Dr. Yavuz Dizdar ile mutluluk, neşe ve hüzün arasındaki ince çizginin ve hayatın anlamının sorgulanacağı, insan zihnini meşgul eden güncel konuların geniş bir çerçevede irdeleneceği Yaşam Akademisi söyleşisi Akbatı Restoranlar Sokağı girişinde misafirler ile buluşacak. 

 

Ara tatile giren çocuklara özel kukla tiyatroları, dünya kültürel mirasına karşı farkındalıklarını geliştirmek için yenilikçi eğitim metodları ile deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak arkeolojik kazı oyunları ve daha birçok etkinlik Kasım ayında Akbatı’da misafirlerini bekliyor.  

Akbatı’nın her yaştan misafire hitap eden birbirinden farklı etkinlikleri içeren Kasım ayı programında, ara tatil kapsamında eğlenceli çocuk etkinlikleri de yer alıyor. Ayrıca Cumhuriyetin kurucusu Mustafa Kemal Atatürk vefatının 84. yıl dönümünde Akbatı’da anılıyor. Akbatı misafirleri zemin kattaki havuz önünde yer alan Atatürk Köşesi’ni görebiliyor ve alandaki anı defterine duygu düşüncelerini yazarak bugüne dair bir hatıra oluşturabiliyor. 

ÇOCUKLAR ARA TATİLDE BİRBİRİNDEN FARKLI ETKİNLİKLERLE AKBATI’DA BULUŞACAK 

Akbatı’da ara tatile giren çocukları ve mağazaya gelen ziyaretçileri bekleyen etkinler ise şöyle bildirildi: 

“Çocukların, dünya kültürel mirasına karşı farkındalıklarını geliştirmek için yenilikçi eğitim metodları ile deneyimleyerek öğrenmelerini sağlayacak arkeolojik kazı setleri geliştiren Arkerobox 14-18 Kasım tarihleri arasında Akbatı’da çocuklarla buluşacak. Çocukların eğlenirken öğreneceği kazı oyunu beş gün boyunca Akbatı zemin kattaki havuz önünde yer alacak” 

“Marketing Toys’un interaktif kukla tiyatroları “Macera Ormanı” ve “Köpekler Bale Yapmaz” da ara tatile özel olarak Akbatı’da minik misafirler ile buluşacak. 12 Kasım günü saat 14:00’te bir ormanda yaşayan üç arkadaşın eğlenceli hikayesini anlatan Macera Ormanı, 19 Kasım günü ise yine aynı saatte Köpekler Bale Yapmaz oyunu ailelere keyifli bir Cumartesi alternatifi sunacak” 

“21-27 Kasım tarihleri arasında birbirinden keyifli markaların tasarım ürünleri Artisan Akbatı’da misafirlerin beğenisine sunulacak. Yaratıcılık ve el emeğinin ön plana çıkacağı Artisan Akbatı’da birçok kategoriden özel ürünler yer alacak.” 

DOÇ. DR. YAVUZ DİZDAR “TARİFSİZ NEŞE DEĞERLİ HÜZÜN” SÖYLEŞİSİ İLE AKBATI’DA 

24 Kasım Perşembe günü saat 14:00’te Doç. Dr. Yavuz Dizdar, ‘Tarifsiz Neşe Değerli Hüzün’ söyleşisi gerçekleştirecek. Doç. Dr. Yavuz Dizdar ile mutluluk, neşe ve hüzün arasındaki ince çizginin ve hayatın anlamının sorgulanacağı, insan zihnini meşgul eden güncel konuların geniş bir çerçevede irdeleneceği Yaşam Akademisi söyleşisi Akbatı Restoranlar Sokağı girişinde misafirler ile buluşacak. 

 

Kaynak:DHA


 • 0
  SEVDİM
 • 0
  ALKIŞ
 • 0
  KOMİK
 • 0
  İNANILMAZ
 • 0
  ÜZGÜN
 • 0
  KIZGIN
Narenciye paketleme makinesine kapılan 14 yaşındaki Dicle Nur, öldüÖnceki Haber

Narenciye paketleme makinesine kapılan 1...

Aynı gün doğdular aynı gün toprağa verildilerSonraki Haber

Aynı gün doğdular aynı gün toprağa veril...

Yorum Yazın

Mücadelemiz, Bütün Güvencesiz Personelin İstisnasız Ve Şartsız Biçimde Kadroya Geçirilmesi İçindir
Haftada 44 saat ders okutan atölye ve laboratuvar öğretmenleri mesleki eğitim merkezlerinde derse girebilir mi?
Sözleşmeli istihdamda önemli adım
Sözleşmelilerin Kadroya Alınmasında Yarım-Yamalak Değil, Tam Çözüm İstiyoruz!
Öğretici: Sözleşmeli Statü Tamamen Kaldırılmalı, Tüm Sözleşmeliler Kadroya Kavuşmalıdır
Kızılay Burs Başvuruları
Kızılay Ortaöğrenim Bursları
Kızılay Burs Yönetim Sistemi uygulamaya alınıyor
Kızılay Akademik Burs Hayata Geçiyor
Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığından sözleşmelilerin memur kadrosuna atanmasına ilişkin açıklama
Hiç bir kamu çalışanı eş durumundan dolayı mağdur edilemez
Ali YALÇIN'dan Sözleşmeli Personelin Kadroya Geçirilmesi Çalışmasına Teşekkür
4/B’li Öğretmenlere Hayal Kırıklığı Yaşatmayın!
Meslek Dersleri Ve Din Kültürü Ve Ahlak Bilgisi İçin Yardımcı Materyaller Yayımlandı
Öğretmenlik Kariyer Basamakları Takviminde Güncelleme Yapıldı
Sınıf öğretmeni ve özel eğitim öğretmenlerinin ek ders ücretlerine dair bakanlıktan açıklama
Dört yıllık öğretmen 8.584,56 TL maaş alıyor!
Bu Okul Geleceğin Denizcilerini Yetiştiriyor
Meslek Liselerimiz Üretiyor ve İhraç Ediyor
Okul Kütüphanelerinde Toplam Kaç Kitap Var?